Kaliteli Hizmet Ulaşılabilir Servis

Teknik servis firması olarak 2019 yılından beri teknik servis konusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vermekte olduğumuz bu hizmetler içerisinde her daim en iyi hizmeti verebilmek adına kendimizi geliştirmekte ve firma olarak kendimize arklı konular içerisinde yenilikler katmaktayız. Bu yenilikler konusunda her daim haberdar olabilmek adına firma olarak bu konu ile ilgilenmesi açısından firmamız içerisinde yenilikleri takip etmekte olan ekip arkadaşlarımız mevcuttur.

 

Teknik servis konusunda firma olarak hizmet vermekte olduğumuz ürünler konusunda tecrübeli ve deneyimli teknik ekipler ile çalışmaktayız. Bu ekip arkadaşlarımızın işleri içerisinde sahip oldukları deneyimleri en üst dereceye çıkarmaları açısından gerekli olan bütün eğitimleri almalarını sağlayarak kendimizi geliştirmekte olan bir firmayız.

Service Shooting 2014 commissioning Mr. Kruppa

Hizmet Kalitemiz

Firma olarak sağlamış olduğumuz bazı hizmetler neticesinde müşterilerimizin bizlerden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktayız. Teknik servis firması olarak klima ağırlıklı olmakla birlikte beyaz eşya ve televizyonlara yönelik gerekli hizmetleri sağlamaktayız. Değişim göstermiş olduğumuz bütün ürünleri 1 yıl boyunca teknik servis firmamızın garantisi altında tuttuğumuzu söyleyebiliriz. Firmamız tarafından gerçekleştirilen bütün parça değişimleri içerisinde kullanılan parçaların hepsinin orijinal parçalar olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte firmamıza bağlı olan çağrı merkezinin siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına 7/24 bir şekilde hizmet vermekte olduğunu söyleyebiliriz.