HİDROFOR SİSTEMLERİ

Binalarda, iş yerlerinde ve evlerinizde kullanacağınız hidroforlarınızın tamiri ve bakımını, HİDROMAR MEKANİK garantisiyle güvence altına alın…
Firmamız uzun yıllardır hidrofor tamir ve hidrofor bakım servis hizmeti vermektedir. Profesyonel ekip ve
ekipmanlarımız ile hidrofor tamiri ve hidrofor bakımı servislerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

vip-cs04-1010-ikili-paket-hidrofor-hidroforlar-vansan-337-14-B
expansion-tanks

GENLEŞME TANKI

Her Marka Genleşme Tankı servis hizmetleri vermekteyiz. Hidrofor genleşme tank basınç ayarları 3 ayda 1 kez kontrol edilmelidir.

Genleşme tankı veya denge tankı düşük su tüketim taleplerinde hidroforun çok sık devreye girmesini engelleyerek (sistemin on/off çalışması) sistem basıncının belirli sınırlar içerisinde stabil kalmasını sağlar. Genleşme tankı kullanımı ile motor şalt sayısı (motorun saatte kaç kez devreye girip çıktığı) düşürülmekte, böylelikle sistemin kullanım ömrü uzatılmaktadır.

YANGINLA MÜCADELE

Yangın pompası, yangın anında bağlı olduğu su kaynağından yangın söndürme tesisatına, önceden hesaplanmış bir basınçla su aktaran ve sistemi besleyen bir ekipmandır. Kontrol altına alınamayan yangınlar maddi kayıpların yanı sıra can kaybı oluşmasına ve çevresel zararlara da yol açabilir. Bu sebeple yangın pompaları, yangınla mücadelede yangının başlangıç aşamasında devreye girerek yangının büyümesini engelleyen ve kısa sürede etkili bir sonuç alınmasına yardımcı olan makinalardır.

etna-nfpa20
hidrofor

SU POMPALARI

Dalgıç Pompalarda, motor pompa gövdesine bitişik olarak monte edilir. Bu bağlantı yerleri hava ve su geçirmeyecek şekilde izole edilerek sızdırmazlık sağlanmıştır. Herhangi bir dış etkene maruz kalmadan çalışmaları dalgıç pompaların avantajıdır.

 

Mekanik salmastra sistemleriyle akışkanın motor kısmına pompalanması engellenir. Pompa direkt boru, flexible boru veya tesisata bağlı olabilir. Bir çok tipi bulunan dalgıç pompaların tek kademeli olanları; drenaj, kanalizasyon, genel endüstri ve çamur basmakta kullanılır. Ayrıca en küçük dalgıçlardan pompaları populerdir. Derin sondajlarda ve kuyularda su çıkarmakta alışılmış olan tipler çok kademeli dalgıç pompalardır

MODÜLER SU DEPOLARI

1 TON'dan 1000 TON'A KADAR BİZ ÜRETİYORUZ!

İstenilen ölçü, ton su hacmine göre özel olarak tüm üretimini bünyemizde yaptığımız modüler su depolarımız paslanmaz 1. sınıf çelikten imal edilmektedir.

moduler-su